USB Virüsü Nedeniyle Gizlenmiş Dosyaları Gösterme Gizleme Programı

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: USB Virüsü Nedeniyle Gizlenmiş Dosyaları Gösterme Gizleme Programı, Windows yüklü bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan usb virüsleri nedeniyle gizlenen klasörler birçok kişi için büyük bir sorun. Bu program 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

KGG / Klasör Gizle Göster Ekran Görüntüsü

Windows yüklü bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan usb virüsleri nedeniyle gizlenen klasörler birçok kişi için büyük bir sorun. Bu program bu sorunu çözmek için yapılmıştır. Kullanımı kolaydır. 1. Sürücü yada klasörü seç butonuna basın ve flash diskinizi seçin. 2. Karşınıza flash diskinizde bulunan gizli/görünür tüm klasörler çıkacaktır (istisnasız). 3. Gizli olupta görünür hale getirmek istediğiniz klasöre tıklayıp “Klasörü Görünür Yap” butonuna tıklayın. 4. Yada Görünür bir klasörünüzü hızla gizlemek için “Klasörü Gizle” butonuna tıklayın. 5. Eğer daha önceden gizlediğiniz bir klasörü görünür yapmadan sadece içindekilere bakmak istiyorsanız klasörü seçip “Klasörü Aç” butonuna tıklayın (Gizlide olsa açılacaktır.) 6. İsterseniz klasörü silebilirsinizde, 7. İsterseniz programı kişisel dosyalarınızı gizlemek içinde kullanabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: Yrd. Doç. Dr. Erkan YEŞİLTAŞ
  • Boyut: 201 KB 
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP/Vista/7
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 17 Nisan 2013 - 3119 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.