Türkçe Takvim Hazırlama Programı İndir, Takvim Yapma Oluşturma Tasarlama Programı

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Türkçe Takvim Hazırlama Programı İndir, Takvim Yapma Oluşturma Tasarlama Programı, Etiketler: takvim takvim yapma takvim programı takvim hazırlama programı masaüstü takvim programı indir TKexe Kalender ile baskıya hazır, kişisel takvimler hazırlayabileceğiniz bir programdır. Takvim Programı ile 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Etiketler: takvim takvim yapma takvim programı takvim hazırlama programı masaüstü takvim programı indir

TKexe Kalender ile baskıya hazır, kişisel takvimler hazırlayabileceğiniz bir programdır. Takvim Programı ile genel takvim özellikleri ve hazır şablonlar yardımıyla dilediğiniz şekilde takvim hazırlayabileceğiniz.

TKexe Kalender ile özel kişiler veya özel günler için takvim hazırlayabilir ve aileniz ya da arkadaşlarınıza süpriz yapabilirsiniz.

Takvim Yapma Programı, istediğiniz herhangi bir resmi arkaplan olarak kulanarak istediğiniz boyutlarda takvim oluşturabilir duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.
Biten takvim dosyanızı resim olarak kaydedebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Boyut: 40.50 Mb
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Torsten Krieg
25-3-2013 15-03-08
Alternatif indirme linki:
25-3-2013 15-03-08
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 6 Nisan 2013 - 2889 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.