Sleeping DogS TürkÇe Yama İndir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Sleeping DogS TürkÇe Yama İndir, Etiketler: Sleeping DogS TürkÇe dil Paketi, Sleeping DogS Türkçe Dil paketi Indir,Sleeping DogS TürkÇe Indir, Sleeping DogS TürkÇe Modu Indir, Sleeping DogS 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Etiketler: Sleeping DogS TürkÇe dil Paketi, Sleeping DogS Türkçe Dil paketi Indir,Sleeping DogS TürkÇe Indir, Sleeping DogS TürkÇe Modu Indir, Sleeping DogS TürkÇe YamA, Sleeping DogS TürkÇe yama ındir, Sleeping DogS TürkÇe YamA Indir GezginLer,Sleeping DogS TürkÇe Yama Tamindir, Sleeping DogS TürkÇe yaması Indir

Sleeping DogS TürkÇe Yama

Sizler için güzel bir işe kalkışmaya karar verdim. Şuan çoğu oyuncunun ihtiyacı olan türkçe yama çalışmasını yapmak için uğraşmaya çalışacağım.

Malum bu yama nette hiçbir yerde bulunmamakta. Bende bu yamayı yapan ilk site olabilmek adına böyle bir çalışmaya imza atmak istiyorum.

 

Ancak türkçe çeviri için benim bazı noktaları aydınlatabilmem gerekiyor. Bazı sorunlar halledildikten sonra işe başlayıp bitirmeyi başarabilirim.

Şimdi ben işe oyunun dil dosyalarını aramakla koyuldum. Sleeping DogS TürkÇe Yamayapabilmek için dil dosyalarını değiştirmek gerekiyor.

Neyse bu dosyaları buldum bu dosyalar UI.bix klasöründe bulunmaktalar. UI.bix klasörünü extract işlemini başarıyla gerçekleştirdim.

klasör içerisindeki dosyalar .bin uzantıya sahipler. Daemon tools veya winrar ile açmaya çalıştığımda ise  etiket bulunamadı gibi bir hata ile karşılaşıyorum.

Bu işlerden anlayan biri bana .bin uzantılı dosyayı nasıl editleyebileceğim konusunda yardımcı olursa Sleeping DogS TürkÇe Yamasını bitirip buradan yayınlayacağım.

25-3-2013 15-03-08

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 22 Nisan 2013 - 2595 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.