Sayısal Loto Tahmin Programı İndir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Sayısal Loto Tahmin Programı İndir, Sayısal Loto Otomatik Oyna, Sayısal Loto , Sans Topu , On Numara, Süper Loto oyna, loto, lototahmin, loto 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Sayısal Loto Otomatik Oyna, Sayısal Loto , Sans Topu , On Numara, Süper Loto oyna, loto, lototahmin, loto tahmin, loto sonuçları, sayısalloto, sayısal loto sonuçları tahmin, loto tahmini, bilimsel loto tahminleri, bedava loto oyna, %100 kazan

lotto_sorcerer-158543-1.jpeg (340×341)

Lotto Tahmin Programı indir Lotto Sorcerer

Lotto Sorcerer, piyango / loto analiz ve tahmin programıdır. gelişmiş istatiksel analiz ve yapay zeka algoritması kullanarak, kazanmak için en iyi taktikleri ortaya çıkartmayı amaçlıyor.

Lotto Tahmin Oyunu loto içinde önceki çıkan sayılara göre sıcak ve soğuk sayı tabanları kullanarak, kazanma şansını bilimsel analiz çerçevesinde analiz ediyor.

Lotto Tahmin Oyunu piyango / loto çekilişleri harmanlama usulüyle rastgele çekilen sayılardan oluşsa da, bazı istatiki veriler doğrultusunda çalışmalar da yapılabilir.

eğer çıkmış rakamları takip ediyor ve bunlara göre kendi numaralarınızı oluşturuyorsanız, program sayesinde bu işi daha kolay yapabilirsiniz.

Lotto Sorcerer yazılımı 1989 yılından beri geliştirlmekte. şu an 50 ülke ve 546 loto/piyango çekilişi ve tüm loto türlerini destekliyor.

Türkiye`den on numara, şans topu, sayısal loto ve süper loto`yu destekliyor.

programı kurduktan sonra 3 basit adımda loto ayarlaması yapılabilir. lottery structure > lottery setup wizard yoluyla ülke ve loto çeşidi seçilebilir. ayrıntı için tıklayınız.

Kısıtlama ve Lisans:
deneme sürüm olarak 12 kez kullanılabilir. lisanslı kullanım fiyatı ise 34.95$`dır.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
7.0
Boyut
34.90 Mb
Lisans
Deneme Sürümü
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
07.04.2011
İşletim Sistemi
Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 3 Nisan 2013 - 2538 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.