Resim küçültme boyut küçültme resim boyutlandırma resim boyutu küçültme resim sıkıştırma programı jpg dosya küçültme

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Resim küçültme boyut küçültme resim boyutlandırma resim boyutu küçültme resim sıkıştırma programı jpg dosya küçültme, Picture Resizer, bir resim düzenleme yazılımıdır. Resim Boyut Küçültme Programı resimlerin dosya boyutlarını düşürmektir. bu işlemi toplu biçimde yapabilen araç 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Picture Resizer, bir resim düzenleme yazılımıdır. Resim Boyut Küçültme Programı resimlerin dosya boyutlarını düşürmektir. bu işlemi toplu biçimde yapabilen araç maalesef yalnızca jpg biçimine destek verebilmektedir.

Picture Resizer ile jpg biçimli fotoğraf veya resimlerinizi yazılımın simgesi üzerine sürükleyip bırakmanız yeniden boyutlandırma işlemi için yeterli olacaktır. istediğiniz kadar resim dosyasını tutup yazılımın simgesi üzerine sürükleyin. bu işlemden hemen sonra karşınıza bir dos ekranı gelecek ve işlem bitecektir. işlem sonunda resimlerin orijinal isimlerinin sonuna 400 ifadesi eklenerek yeni resimler kaydedilmektedir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
6.0
Boyut
389 Kb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce
Ekleme Tarihi
19.02.2011
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 9 Nisan 2013 - 1523 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.