Picture Cutout Guide Lite Resim Kesme Ayırma Bölme Fotomontaj Yapma Programı Ücretsiz İndir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Picture Cutout Guide Lite Resim Kesme Ayırma Bölme Fotomontaj Yapma Programı Ücretsiz İndir, Profesyonel resim düzenleme ve grafik araçları içerisinde bulunan onlarca farklı aracı kullanmak özellikle amatör kullanıcılar için katlanması zor bir durum haline geliyor. 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Yapıştırma seçeneği

Profesyonel resim düzenleme ve grafik araçları içerisinde bulunan onlarca farklı aracı kullanmak özellikle amatör kullanıcılar için katlanması zor bir durum haline geliyor. Resimlerin arkaplanlarını kesmek ve belli kişileri, objeleri farklı resimlere kolajlamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği basit ancak işlevsel uygulamalardan birisi de Picture Cutout Guide Lite programı.

Çok temiz bir arayüze sahip olan program aynı zamanda işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair öğretici derslerle de birlikte geliyor. Arkaplanda yer alan resmi nasıl kaldırabileceğinizi, efektler ekleyebileceğinizi, fotomontajlar yapabileceğinizi bu dersler sayesinde hemen öğrenebiliyorsunuz.

Aynı zamanda programın içerisinde yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, yazı ekleme gibi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu özellikler yer alıyor. Arkaplandan kişiler ve nesneleri ayırırken aynı anda efektler de uygulayabiliyor ve kesme işlemini çok daha etkileyici hale getirebiliyorsunuz.

Arayüzde bulunan parlaklık ve kontrast ayarlama özellikleri de fotoğraflarınızı daha güzel yapıyor. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi popüler dosya formatlarını destekleyen Picture Cutout Guide Lite’ı deneyerek işinizi görüp görmediğine karar verebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:Two Pilots
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 20 Ağustos 2013 - 1043 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.