Kolay fotoğraf yapma programı, kolaj resim oluşturma hazırlama programı, resimleri küçük kare halinde birleştirme

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Kolay fotoğraf yapma programı, kolaj resim oluşturma hazırlama programı, resimleri küçük kare halinde birleştirme, Shape Collage Kolaj tekniği ile çok sayıda resim ve fotoğraftan bambaşka bir şekil veya resim haline getirebileceğiniz ücretsiz bir 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Shape Collage Kolaj tekniği ile çok sayıda resim ve fotoğraftan bambaşka bir şekil veya resim haline getirebileceğiniz ücretsiz bir program.
Shape Collage ücretsiz kolaj resim oluşturma programıdır. Kolaj Resim Oluşturma Programı sahip olduğunuz fotoğrafları ve resimleri kullanarak kolaj tekniği ile resimler oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir resim hazırlama programıdır.
Shape Collage arkadaşlarınızla, ailenizle veya gezdiğiniz yerlerde çekildiğiniz fotoğrafları küçük birer kare olarak birleştirerek farklı kombinasyonlar oluşturabilir ve özel şekiller yaratabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
2.5.3
Boyut
1.00 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Türkçe 
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 12 Nisan 2013 - 3122 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.