iPhone ve iPad için Fruit Ninja Karpuz Kesme Oyunu Ücretsiz İndir Karpuz Doğrama Bölme Parçalama Oyunu Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: iPhone ve iPad için Fruit Ninja Karpuz Kesme Oyunu Ücretsiz İndir Karpuz Doğrama Bölme Parçalama Oyunu Bedava Yükle, Fruit Ninja, karakter olarak sizi bir Ninja olarak konumlandıran ve meyveleri hızlı bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

iPhone Ekran Görüntüsü 4

Fruit Ninja, karakter olarak sizi bir Ninja olarak konumlandıran ve meyveleri hızlı bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler bir mobil oyun.

Şu ana kadar 6 milyonun üzerinde kopya satan Fruit Ninja, dokunmatik ekran üzerinden kullanılan bir kılıç ile meyvelerin hızlıca kesilmesi üzerine kurulu. Ninja ustasının verdiği talimalatlara göre hareket etmek ve onun kesme dediği nesneleri de kesinlikle kesmemek gerekiyor.

Her ne kadar sıradan bir oyun gibi gözükse de dünya genelinde büyük bir hayranlık uyandıran bu oyun ile keyifli vakitler geçirmek mümkün.

iphoneindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 30 Nisan 2013 - 1635 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.