iPad ve iPhone için Hill Climb Racing Farklı Gezegenlerde İlginç Arabalarla Yarışma Oyunu Ücretsiz İndir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: iPad ve iPhone için Hill Climb Racing Farklı Gezegenlerde İlginç Arabalarla Yarışma Oyunu Ücretsiz İndir, Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak farklı yarış türleri denemek isteyenlerin oldukça seveceği bir yarış oyunu. Çeşitli ortamve gezegenlerde, farklı yer 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

iPhone Screenshot 1

Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak farklı yarış türleri denemek isteyenlerin oldukça seveceği bir yarış oyunu. Çeşitli ortamve gezegenlerde, farklı yer yüzü ve yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak kolayca en uzak mesafeye erişmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller ile oldukça zorlayıcı bir yapıya da sahip.

Kullandığınız aracın amortisörmotor ve diğer parçalarını upgrade edebilir, böylece çok daha hızlı ve çevik bir araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca puan kazandıkça açabildiğiniz diğer ay, mars gibi gezegenler sayesinde çok daha farklı bir fizik motoruna kavuşan oyun vadettiği eğlenceyi sağlıyor.

Grafikleri oldukça sevimli ve renkli duran Hill Climb Racing, ses efektleri bakımından da yeterli düzeyde ve aracınızın ne durumda olduğunu anlamanızı sağlıyor.

iphoneindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 7 Mayıs 2013 - 1066 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.