İnternetteki flash dosyaları bilgisayara kaydetme programı ücretsiz indir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: İnternetteki flash dosyaları bilgisayara kaydetme programı ücretsiz indir, Etiketler: flash downloader flash kaydedici flash dosya indirme swf dosya indirme flash oyun indir flash indir flash indirme programı flash kaydetme programı flash animasyon indirme programı flash video 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Etiketler: flash downloader flash kaydedici flash dosya indirme swf dosya indirme flash oyun indir flash indir flash indirme programı flash kaydetme programı flash animasyon indirme programı flash video indirme programı flash oyun indirme programı 

Gear flash downloader, internet sayfaları üzerindeki flash animasyonları bilgisayarınıza kaydetmeye yarayan bir dosya indirme yazılımıdır.
Flash indirme Programı tümüyle ücretsiz sunulan yazılımın boyutu da oldukça küçüktür.
kullanımı da çok kolay olan bu araç swf biçimli flash dosyalarını bilgisayarına kaydetmek isteyenler için oldukça başarılı iş çıkarmaktadır.
Gear Flash Downloader yazılımı ile istediğiniz bütün bu flash dosyalarını birkaç tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Flash Download Programı kullanımı:
bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz flash dosyasının bağlantı adresini kopyalayıp yazılımın url alanına yapıştırız.
flash dosyasını kaydetmek istediğiniz alanı directory bölümünden seçiniz.
son olarak download düğmesine tıklayınız.

25-3-2013 15-03-08

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 11 Nisan 2013 - 2430 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.