İnternette müzik dinleme ve bilgisayara indirme programı türkçe bedava indir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: İnternette müzik dinleme ve bilgisayara indirme programı türkçe bedava indir, Grooveshark Downloader, kullanıcıların Grooveshark üzerinde sevdikleri müzikleri dinlemelerine ve bilgisayarlarına indirmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır. Aynı zamanda kullanıcılar çalma 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Grooveshark Downloader

Grooveshark Downloader, kullanıcıların Grooveshark üzerinde sevdikleri müzikleri dinlemelerine ve bilgisayarlarına indirmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Aynı zamanda kullanıcılar çalma listeleri oluşturabilir ve sonrasında istedikleri zaman listelerindeki şarkıları indirmek için kuyruğa bırakabilirler. Grooveshark Downloader ile aynı zamanda şarkıları dinlerken albüm kapaklarını ve şarkı sözlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Not: Program kurulumu sırasında Toolbar yükletmektedir. Lütfen kurulum yaparken karşınıza gelen adımlara dikkat ediniz.

25-3-2013 15-03-08

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 4 Haziran 2013 - 1224 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.