Internet Explorer 9 Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır? Resimli Anlatım

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Internet Explorer 9 Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır? Resimli Anlatım, Internet Explorer 9’u kaldırmak istiyorum ama kalkmıyor? nereden kaldırabilirim? Internet Explorer 9 u bütünüyle silmek iptal etmek istiyorum? 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Internet Explorer 9’u kaldırmak istiyorum ama kalkmıyor? nereden kaldırabilirim?

Internet Explorer 9 u bütünüyle silmek iptal etmek istiyorum? nereden silinir ve nasıl iptal edilir?

Internet Explorer 9, Windows’un başarılı olduğu tarayıcılardan biridir. Fakat eğer ona alışamadıysanız ve bir önceki sürüm olan IE 8’e geri dönmek istiyorsanı, ya da yeni nesil Internet Explorer 10 sürümünü yüklemek istiyorsanız IE 9’u kaldırmanız gerekecektir. Bildiğiniz gibi program ekle kaldırın normal penceresinde IE 9’u kaldırma seçeneği yok. Peki o zaman IE 9’u nasıl sileceksiniz? İşte resimli olarak sizlere sunuyoruz.

Internet Explorer 9’u kurduğunuz ama herhangi bir nedenden ötürü IE9’u kaldırmak ve Internet Explorer 8’e geri dönmek istiyorsunuz. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

Internet Explorer’da bir önceki sürüme dönmek gayet basit. İlk olarak denetim masasını açıyoruz. Denetim masası kategori görünümündeyse “Program kaldır”; simge görünümündeyse “Programlar ve Özellikler” bölümüne giriyoruz.


 

Internet Explorer 9  u kaldırma

Internet Explorer 9  u kaldırma

Bu bölümde sağ taraftaki “Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle” bağlantısına tıklıyoruz.

Internet Explorer 9  u kaldırma

Açılan pencerede Internet Explorer 9’u seçip “Kaldır”a tıklıyoruz ve emin misiniz sorusuna evet, diyoruz. İşlemin ardından bilgisayarın yeniden başlatılması istenecektir. Bilgisayarı yeniden açıldığında Explorer 8’e dönmüş olacaksınız.

Internet Explorer 9  u kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 19 Mart 2013 - 1858 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.