Free GIF Text Maker GIF resimlere hareketli yazı yazma programı fotoğraflara animasyonlu yazılar yapma ücretsiz indir bedava yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Free GIF Text Maker GIF resimlere hareketli yazı yazma programı fotoğraflara animasyonlu yazılar yapma ücretsiz indir bedava yükle, Free GIF Text Maker, hareketli yazılar oluşturmak yada hareketli yazılarınızı resimlerinizin üstüne ekleyerek eğlenceli resimler ortaya çıkarmak için 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Free GIF Text Maker

Free GIF Text Maker, hareketli yazılar oluşturmak yada hareketli yazılarınızı resimlerinizin üstüne ekleyerek eğlenceli resimler ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. GIFresimlerinize efekt yada gölge ekleyebilir yada hızını ayarlayabilirsiniz.

Uygulama, içinde bulunan beğendiğiniz yazı tipini, çeşidini , gölgesini ve derinliğini seçmenize imkan sunuyor. Ayrıca resminizin arka planını ve kenar çizgilerinin renklerini de bu uygulama ile istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkün.

Resimlerinizi daha eğlenceli hale getirmek için bu uygulamayı indirerek hareketli yazılar oluşturup resimlerinize ekleyebilir ve resimlerinizin içine seçtiğiniz efektleri dahil edebilirsiniz.

Uygulama içinde 36 tane hareketli yazı efekti bulunduruyor. Ayrıca hazırladığınız resimleri buluta yükleyerek popüler sosyal ağ platformları Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr ve mail yoluyla paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Programı doğrudan bilgisayara indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız:

25-3-2013 15-03-08

Alternatif olarak ünlü Download.com sunucusundan indirmek için tıklayınız. (Direk yükleme linkidir)

İsteyen de ünlü program sitesi Softpedia üzerinden indirebilir.

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/Win98
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 11 Ağustos 2013 - 2001 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.