FotoMorph Eğlenceli Komik Resimler Yapma Programı Kolay Basit Animasyon Hazırlama Oluşturma Tasarlama Yazılımı Ücretsiz İndir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: FotoMorph Eğlenceli Komik Resimler Yapma Programı Kolay Basit Animasyon Hazırlama Oluşturma Tasarlama Yazılımı Ücretsiz İndir, Fotoğraflarınızı manipüle etmek için gelişmiş programlar yerine daha basit ve sadece bu işi yapabilecek programlara yönelmemiz gerekiyor. Gelişmiş 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Fotoğraf Düzenleme

Fotoğraflarınızı manipüle etmek için gelişmiş programlar yerine daha basit ve sadece bu işi yapabilecek programlara yönelmemiz gerekiyor. Gelişmiş programlarda ilgili aracı bulabilmek için saatler harcarken,FotoMorph gibi resim düzenleme – animasyon yapma programlarında bu işlem sadece bir kaç dakikamızı alıyor. Programın örnek olarak verdiği şekilde kendi fotoğrafınızla – Mona Lisa fotoğrafını birleştirerek yeni bir Mona Lisa tablosu yaratabilirsiniz. İsterseniz bunu bir flash animasyon haline getirerek bu işlemi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

  • Windows 2000/XP/Vista/7 sürümleriyle uyumludur.
  • 2 farklı fotoğrafı tek bir fotoğraf haline getirebilir.
  • Fotoğraf üzerinden belirli oynamalara izin verir.
  • Manipüle ettiğiniz fotoğrafları animasyon haline geitrebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede önce ve sonrası şeklinde küçük bir animasyon hazırlayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:Dipsho
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 11 Ağustos 2013 - 1525 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.