FaceDub Son Sürüm Bedava İndir Yüz Değiştirici Ücretsiz Demo Yükle Yüzün Şeklini Değiştirme Komik Efekt Verme Başkası Yapma Programı Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: FaceDub Son Sürüm Bedava İndir Yüz Değiştirici Ücretsiz Demo Yükle Yüzün Şeklini Değiştirme Komik Efekt Verme Başkası Yapma Programı Deneme Sürümü Download, FaceDub yazılımı yaratıcı olmayı seven,resimlere ilgi duyan tüm kullanıcıların ilgi duyduğu güzel bir program.Kendi yüzünü beğendiği kişilerin yerine koymak 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

FaceDub

FaceDub yazılımı yaratıcı olmayı seven,resimlere ilgi duyan tüm kullanıcıların ilgi duyduğu güzel bir program.Kendi yüzünü beğendiği kişilerin yerine koymak isteyen veya eğlence için animasyonlar hazırlamak artık çok basit.

Programla birsürü resim oluşturabilirsiniz.Bu resimleri bloglarınızda veya space de kullanabilirsiniz.Programın üretici sitesinde oluşturulan bir yaratıcılık sergisi bile var.Yaptığınız fotomontajları burada sergileyebilirsiniz.

Özellikler sadece bununlada sınırlı değil.Kendi tasarımlarımızı isterseniz günlük hayatta sürekli kullandığımız nesnlerin üzerine konulabilir şekilde de tasarlayabilirsiniz.Örneğin;kendi grubunuzun veya bir ekibin flamasının resimlerini program sayesinde tekrardan yaratıcı biçimde oluşturabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 20 Ağustos 2013 - 1008 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.