Engelli Tüm Sitelere Kesin Giriş Yöntemi, Yasaklı Bütün Siteleri Açmak İçin Gerekli Program Ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Engelli Tüm Sitelere Kesin Giriş Yöntemi, Yasaklı Bütün Siteleri Açmak İçin Gerekli Program Ücretsiz, Mahkemeler tarafından kapatılan websitelerine nasıl girebiliriz? Yasaklanan ve engellenen sitelere girebilmek için gereken bedava program nedir? Ülkemizdeki mahkemeler 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

hotspot-shield-08-700x4801[1]Mahkemeler tarafından kapatılan websitelerine nasıl girebiliriz? Yasaklanan ve engellenen sitelere girebilmek için gereken bedava program nedir?

Ülkemizdeki mahkemeler faydalı olup olmadığına ya da gerçekten illegal olup olmadığına  bakmadan en ufak bir şikayette önemli siteleri bile anında kapatabiliyor. Tek gecede kapatılan ünlü sitelerle dolup taştı ortalık. Her gün ziyaret ettiğimiz yararlı websitesine ertesi gün giremeyebiliriz.

Eğer sıkça ziyaret ettiğiniz site bir türlü açılmıyorsa veya açılınca “Bu site mahkeme kararıyla kapatılmıştır” gibisinden insanı gıcık eden bir mesajlar karşılaşıyorsanız yada Amerika’da bulunan ve Türkiye’den ziyaretçi kabul etmeyen websitelerine girmek istiyorsanız sizlere önerim Hotspot Shield programıdır.

Bu program sizlere internet aleminde sınırsız bir özgürlük sunuyor. Yasakların ve baskıların kol gezdiği 3.dünya ülkelerinde insanlığın yeni kurtarıcısı olan bu gibi programlar arasında hem ücretsiz hem de kalitesi ve özellikleriyle en iyisi Hotspot Shield’dir. Bu programla istediğiniz her siteye garantili olarak girebileceksiniz. Artık kötü bir süprizle karşılaşmanıza imkan yok. Programın ücretsiz sürümü tarayıcının en üstünde çıkan ve fazla rahatsız etmeyen bazı reklamlar gösteriyor. Fakat çarpı işaretine tıklayarak bu reklamı da kapatabilirsiniz.

Hotspot Shield programı hakkında daha fazla bilgi ve indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 11 Mart 2013 - 1783 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.