Disk bölümü oluşturma silme ve format atma programı ücretsiz indir

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Disk bölümü oluşturma silme ve format atma programı ücretsiz indir, PartitionGuru 3.7.0 İndir PartitionGuru Free Edition, ücretsiz bir disk bölüm yöneticisi ve veri kurtarma yazılımıdır. Program, disk bölümü oluşturabilir, 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

PartitionGuru 3.7.0 İndir

PartitionGuru Ekran Görüntüsü

PartitionGuru Free Edition, ücretsiz bir disk bölüm yöneticisi ve veri kurtarma yazılımıdır. Program, disk bölümü oluşturabilir, silebilir veya format atabilir. Ayrıca kayıp dosya ve verileri kurtarabilir, kayıp disk bölümlerini ve disk imajlarını düzeltebilir. Programın ücretsiz versiyonunda veri kurtarma ve kalıcı dosya silme yalnızca yerel diskiniz (HDD) için geçerlidir. Disk ve disk bölümü yönetimi özellikleri de ücretsiz versiyonda 2TB’ye kadar olan diskleri destekler.

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Yayımcı: Eassos Technology Co., Ltd.
  • Boyut: 6.7 MB 
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows XP/Vista/7
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 19 Nisan 2013 - 1277 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.