CCleaner ile bilgisayar hızlandırma! CCleaner nasıl kullanılır ve bilgisayara nasıl bakım yapılır? resimli videolu anlatım

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: CCleaner ile bilgisayar hızlandırma! CCleaner nasıl kullanılır ve bilgisayara nasıl bakım yapılır? resimli videolu anlatım, Cclenaer ile bilgisayarınızda tek tık ile kolayca sorunları çözümleyebilir, gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Öyleki bazen 10 hatta 100 gb’a 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

CCleaner ile Sistem Temizliği ve Bakımı (Videolu Anlatım)

Cclenaer ile bilgisayarınızda tek tık ile kolayca sorunları çözümleyebilir, gereksiz dosyaları silebilirsiniz. Öyleki bazen 10 hatta 100 gb’a yakın gereksiz veri silindiği oluyor. Buda bilgisayarınızda elbette ki rahatlamaya yol açacaktır .

Ccleaner, bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmazlar arasında.

Her ne kadar pek çok kolaylık sunsa da Windows, periyodik olarak bakım isteyen bir işletim sistemidir. Windows’un bakımı gözünüzü korkutmasın. CCleaner gibi ücretsiz ve basit bir programla yapacağınız birkaç basit işlem ile sisteminiz performansını iyileştirebilirsiniz.

Aşağıdaki videolı eğitimde CCleaner programı ile gereksiz ya da geçici dosyaları nasıl silebileceğinizi ve kayıt defteri sorunlarını nasıl çözebileceğinizi anlattık. CCleaner programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

CCleaner indir

CCleaner ile Sistem Temizliği ve Bakımı (Videolu Anlatım)

CCleaner ile yapacağınız basit işlemlerle sisteminizin performansını iyileştirebilirsiniz.Yavaş Bilgisayarı Hızlandırma – XP, Vista, Windows 7, Windows 8
Bu yöntemle ücretsiz olan CCleaner programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz çerez, önbellek, geçmiş, kayıt anahtarları ve diğer kalıntıları silebilirsiniz. Bu şekilde bilgisayarınızda yavaşlık yapan dosyaların silinmesinin yanında boş yer açılacaktır. Bu şekilde oyunlarda bir ihtimal daha fazla (çok değil) FPS alıp, oyunlarda FPS artışı olabilir.

Bilgisiyar Hızlandırma CCleaner + (Ek Bilgiler) Ders 1

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 19 Mart 2013 - 1488 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.