Bilgisayar Açılışta Çalışan Programları Düzenleme Değiştirme Ekleme Silme Programı

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Bilgisayar Açılışta Çalışan Programları Düzenleme Değiştirme Ekleme Silme Programı, Başlangıç Programlarını Düzenleme Programı Kurulum sırasında pek çok program bilgisayar açılışında başlama özelliğiyle yapılandırılır. Autoruns ise Windows işletim sisteminin başlangıcında çalışan uygulamaları 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Autoruns Arayüz

Başlangıç Programlarını Düzenleme Programı

Kurulum sırasında pek çok program bilgisayar açılışında başlama özelliğiyle yapılandırılır. Autoruns ise Windows işletim sisteminin başlangıcında çalışan uygulamaları listelemenizi, istemediklerinizi kaldırıp dilerseniz yenileri eklemenizi sağlar. Ücretsiz ve sistemde az yer kaplayan Autoruns sayesinde artık bilgisayarınızın başlangıcında çalışan gereksiz programları engelleyebilir ve sisteminizi daha hızlı başlatabilirsiniz.

MSConfig işlemlerini pratik bir şekilde ele almanızı sağlayan Autoruns ile Internet Explorer işlemlerinide konfigüre edebileceksiniz.

25-3-2013 15-03-08

Startup Delayer indir Açılış Programlarını Düzenleme

Startup Delayer, windows açılışında çalışan yazılımları yönetmeye yarayan bir yazılımdır. Açılış Programlarını Düzenleme ile windows açılışında kendiliğinden açılan ve çalışmaya başlayan programları düzenleyebilirsiniz.

Startup Delayer ile sistem başlangıcında hangi programın çalışıp çalışmayacağını; hangi programın ne zaman çalışmaya başlayacağını belirleyebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif link:

http://www.snapfiles.com/downloads/startdelay/dlstartdelay.html

 

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 11 Nisan 2013 - 1421 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.