Android için Denetim Masası Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Android için Denetim Masası Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle, Control panel for Android uygulamasıyla cihazınız da bulunan müzikleri (mp3 vb..); Zil sesi Bildirim Alarm sesi olarak atayabilmenin yanında ayrıca; 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Control panel for Android uygulamasıyla cihazınız da bulunan müzikleri (mp3 vb..);

  • Zil sesi
  • Bildirim
  • Alarm

sesi olarak atayabilmenin yanında ayrıca; sistem, medya, arama, bildirim ve alarm seslerinin şiddetini de ayarlamanız mümkün.

Control Panel for Android sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor; Wi-Fi, Bluetooth, GPS, data, uçak modu, APN ve Google hesaplarına kolay geçiş yapmamızı sağlayarak gerekli tüm kısayolları tek bir pencerede topluyor.

Bildirim çubuğunda yer alan Quick Settings uygulamaya kısayol olarak atanan Android Control Panel uygulamasına göre ekstra özelliklere sahip.

Şarjınız az ise aktif olan Wi-Fi, Bluetooth, titreşim veya ekran Işığını kapatarak daha uzun süre gitmesini sağlayabilirsiniz.

androidindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 27 Nisan 2013 - 1294 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.