Android için Angry Gran Run koşma oyunu indir akıl hastanesinden kaçan kızgın nineyi yakalama oyunu yükle

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Android için Angry Gran Run koşma oyunu indir akıl hastanesinden kaçan kızgın nineyi yakalama oyunu yükle, Angry Gran Run adlı Andorid oyununda amacımız akıl hastanesinden kaçan kızgın ninemize rehberlik ederek hastane görevlileri tarafından yakalanmalarını enlemek. 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Angry Gran Run adlı Andorid oyununda amacımız akıl hastanesinden kaçan kızgın ninemize rehberlik ederek hastane görevlileri tarafından yakalanmalarını enlemek.

Koşun, zıplayın, önünüze çıkan insanlara yumruk atın, engellerin altından kayarak geçin ve çervrenizdeki birçok nesneden kaçmaya çalışarak bu sonu gelmeyen çılgın oyunda yüksek puanlar yapmaya çalışın.

Bölümü oynarken kazanmış olduğunuz altınları kullanarak kendinize eğlenceli ve bir o kadar da çılgın kıyafetler alarak oyundan alacağınız keyfi katlayın.

Tapınaklardan, ormanlardan ve tren istasyonlarından sıkıldıysanız Angry Gran Run ile New York sokaklarında amansız bir koşuşturma sizleri bekliyor olacak.

Goole Play üzerinde en iyi koşma oyunlarından biri olan Angry Gran Run‘ı oynarken çok eğleneceğinize eminim.

androidindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 7 Mayıs 2013 - 1375 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.