Anasayfa Açılış Sayfası Nasıl Değişir? Firefox Chrome İnternet Explorer

sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: Anasayfa Açılış Sayfası Nasıl Değişir? Firefox Chrome İnternet Explorer, ETİKETLER: açılış sayfasını değiştiremiyorum,açılış sayfası değiştirme chrome,internet explorer açılış sayfası değiştirme,win7 açılış sayfası değiştirme,açılış sayfası değiştirme programı indir,explorer başlangıç 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

ETİKETLER: açılış sayfasını değiştiremiyorum,açılış sayfası değiştirme chrome,internet explorer açılış sayfası değiştirme,win7 açılış sayfası değiştirme,açılış sayfası değiştirme programı indir,explorer başlangıç sayfasını değiştirmek regedit,açılış sayfası değiştirme sorunu,başlangıç sayfası nasıl değiştirilir

Chrome, Firefox ve Internet Explorer’da Açılış Sayfası Değiştirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Internet Explorer 8 açılış sayfası değiştirme
Internet Explorer’ın başlangıç sayfasını değiştirmek için öncelikle sağ tarafta bulunan Araçlar menüsünü açıp internet seçeneklerine tıklayın.

Internet  Explorer 8 Açılış Sayfası Değiştirme

İnternet seçeneklerinde Genel sekmesinin altındaki “Giriş Sayfası” bölümünden açılış sayfasını değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken var olan sayfayı silip yerine istediğiniz sitenin adresini yazmak.

Internet  Explorer 8 Açılış Sayfası Değiştirme

İstediğiniz sayfanın adresini yazı alanına yazdıktan sonra “Uygula”ya tıklayarak kaydedin, ardından da “Tamam”a tıklayarak işlemi bitirin. Bu örnekte giriş sayfası www.google.com olarak ayarlandı.

Internet  Explorer 8 Açılış Sayfası Değiştirme

Internet Explorer 9 açılış sayfası değiştirme
Internet Explorer 9 sürümünde başlangıç sayfasını değiştirmek sağ taraftaki çark şeklindeki simgeye tıklayın ve açılan menüde “İnternet Seçenekleri”ne girin.

Internet Explorer 9 Açılış Sayfası Değiştirme

Ardından “Genel” sekmesindeki “Giriş Sayfası” bölümüne istediğiniz web sitesinin adresini yazıp aşağıdaki “Uygula” butonuna tıklayarak açılş sayfasını ayarlayın.

Internet Explorer 9 Açılış Sayfası Değiştirme

Firefox açılış sayfası değiştirme
Firefox’un başlangıç sayfasını değiştirmek için üst kısımda bulunan Firefox menüsündeki “Seçenekler” bölümüne gelin.

Firefox Açılış Sayfası Değiştirme

Genel sekmesinde “Grişi Sayfası”un karşısındaki varsayılan adresi silip istediğiniz istediğiniz web sitesinin adresini yazın. İstediğiniz sayfanın adresini yazdıktan sonra “Tamam”a basarak kaydedin. Bu örnekte giriş sayfası www.programlar.com olarak ayarlandı.

Firefox Açılış Sayfası Değiştirme

Chrome açılış sayfası değiştirme
Chrome açılış sayfasını değiştirmek için sağ tarafta bulunan somun anahtarı biçimindeki simgeye tıklayıp “Ayarlar”ı açın.

Chrome Açılış Sayfası Değiştirme

Açılan pencerede, “Başlangıçta” başlığı altındaki Belirli vir sayfayı veya sayfaları aç seçeneğini işaretleyip “Sayfaları ayarla” bağlantısına tıklayın.”

Chrome Açılış Sayfası Değiştirme

Sonraki adımda “Yeni sayfa ekle” ibbaresinin karşısındaki kutuya istediniz sayfanın adresini yazdıktan “Tamam” tuşuna tıklamanız yeterli.

Chrome Açılış Sayfası Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 5 Nisan 2013 - 1580 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.