2013’ün Bedava En İyi Antivirüs Programı

RATING
  • Güvenlik
  • Arayüz
  • İşlemci ile uyumlu performansı
  • Kullanım Kolaylığı
sponsorlu baglantilar

Konu Özeti: 2013’ün Bedava En İyi Antivirüs Programı, Sıradan kullanıcılar için de güvenlik önemli bir konudur. Sonuçta herkesin kişisel bilgileri ve yabancı kimselerin görmesini yada eline 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

avast-free-antivirus_modern-arayuz_803x5701[1]

Sıradan kullanıcılar için de güvenlik önemli bir konudur. Sonuçta herkesin kişisel bilgileri ve yabancı kimselerin görmesini yada eline düşmesini istemediği dosyaları olabilir. İnternet ortamında aslında hiç kimse güvende değil. Bilgisayar ve internetten en iyi anlayan benim diyen adamın bile bilgisayarında mutlaka bir güvenlik yazılımı kuruludur. Bu güvenlik yazılımı çeşitli şekillerde olabilir. Kimileri için bu bir antivirüs programı olurken kimileri internet security yada hepsi bir arada paketleri tercih edebilir.

Fakat ülkemiz koşullarında herkesin bir antivirüs programına verecek parası olmayabiliyor. Hatta çoğumuz bir güvenlik yazılımına para ödemiyoruz. Fakat tamamen korumasız kalmak da pek akıllıca değil. Bu durumda başvurmamız gereken yöntem ücretsiz antivirüs programlarından birisini yüklemek olmalı. Peki bedava antivirüs programları güvenli mi, yeterli mi ya da bizi ne kadar koruyabilir? Tabiki antivirüslerin ücretli versiyonlarının getirdiği üst düzey fonksiyonlar ve ayrıcalıkları vardır fakat sizi temin ederim ki bedava kuracağınız bir antivirüs programı da sıradan bir internet kullanıcısı için oldukça yeterli bir koruma sağlayabilir.

Bu noktada sorulması gereken asıl soru ise bedava olan antivirüs programlarından hangisini tercih etmeliyiz?

Bu sorunun cevabı her sene için değişebilir. Tıpkı ücretli olan antivirüs sürümleri gibi ücretsiz olanların da performansı yıldan yıla değişiklik gösterebiliyor.  Bu sene yaptığım incelemeler ve dünyada takip ettiğim program eksperlerinin analizlerini göz önüne alarak sizlere Avast Free Antivirüs programını öneriyorum. Avast’ın bedava sunduğu bu antivirüs programı ücretsiz antivirüsler arasında bir numara olmasının yanı sıra artık ücretli olanlara bile sunduğu güvenlik kalitesiyle kafa tutar hale geldi.

Avast Free Antivirüs’ün 2013 versiyonunu Türkçe olarak indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Tarih: 10 Mart 2013 - 1762 Kez Okundu

Bu Programlar da İlginizi Çekebilir

Bu Programı Beğendiniz mi? Sorun Varmı? Görüşlerinizi Bize Yorum Yazarak Bildirin

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.